Kadeřnictví Perla u Černé pery - ul. Slavíkova, Poruba

menu-kadeřnictví-poruba

 

Vítejte v kadeřnictví Ostrava Poruba. Nabízíme Vám širokou nabídku služeb jako jsou dámské střihy, pánské střihy, dětské střihy, vlasové proměny, svatební účesy a další. Máme i novinku ombre zesvětlení, kterou uděláme vaše vlasy krásné. Svatební účesy jsou na objednávku a prováděny se zkouškou. Jako levné ostravské kadeřnictví v Porubě máme nízké ceny na kadeřnictví. Prodlužování vlasů nabízíme clip in, keratin a další. Kadeřnictví Ostrava Poruba nabízí také vlasové proměny pro všechny slečny a dámy. Jako kadeřnictví Ostrava Poruba jsme dámské kadeřnictví, pánské kadeřnictví i dětské kadeřnictví. Najdete nás v Ostavě Porubě na ulici Slavíkova 6180. Na Ostravské dámské a dívčí kadeřnictví máme velmi nízké ceny a příjemné prostředí. Ne každé levné kadeřnictví nabízí vlosové proměny a svatební účesy jako my. Prodlužování vlasů probíhá nejlepšími technologickými postupy pro keratin, clip in a další. Nabízíme také dámský melír, barvení odrostů, barvení konečků a všechny druhy střihů. Dámské střihy, pánsk střihy i dětské střihy. Nyní jsme vyhlášeným kadeřnictvím Ostrava Poruba a vítáme všechny zákaznice co hledají dámské kadřnictví nebo dívčí kadeřnictví Ostrava Poruba. Tešíme se na Vaši návštěvu, pánské i dámské kadeřnictví Ostrava Poruba.

Copyright © Marie Pyšnová, všechna práva vyhrazena.
Created by Martin Pech

Rádi Vás přivítáme v našem kadeřnickém studiu. Nabízíme Vám mnoho kvalitních kadeřnických služeb. Ostravská kadeřnice Marie Pyšnová je dámská kadeřnice! Jako levné ostravské kadeřnictví stále přijímáme nové zákazníky.

Ostravské kadeřnictví - K&M Poruba

V našem kadeřnictví na ulici Slavíková v Ostravě Porubě se o Vás velmi rádi postaráme a kromě kadeřnictkých služeb Vám nabídneme také:

Levné kadeřnicví v Ostravě Porubě

Všechny naše služby jsou za vynikající ceny!

Kadeřnice Marie Pyšnová

Kadeřnice Marie Pyšnová - kadeřnický salon Ostrava Poruba

Můžete si prohlédnout jak vypadá náš salon, ve kterém se o Vás kadeřnice Marie Pyšnová postará!

damske-kadernictvi-ostrava-poruba-salon damske-kadernictvi-ostrava-poruba-salon1 damske-kadernictvi-ostrava-poruba-salon2

Poruba Ostrava kadeřnictví za nízké ceny!

I za velmi nízké ceny se o Vás v našem kadeřnictví postaráme!

Dobré kadeřnictví v Ostravě Porubě

Opravdu dobré kadeřnictví v Ostravě Porubě bylo velmi těžké najít, ale teď když už o nás víte, nemusíte tento problém řešit!

Ostravské kadeřnictví v Porubě

Můžete nás najít na ulici Slavíkové.

Jsme Vaše Kadeřnictví Ostrava Poruba K&M!!