KADEŘNICTVÍ OSTRAVA PORUBA

menu-kadeřnictví-poruba

 

Vítejte v kadeřnictví Ostrava Poruba. Nabízíme Vám širokou nabídku služeb jako jsou dámské střihy, pánské střihy, dětské střihy, vlasové proměny, svatební účesy a další. Máme i novinku ombre zesvětlení, kterou uděláme vaše vlasy krásné. Svatební účesy jsou na objednávku a prováděny se zkouškou. Jako levné ostravské kadeřnictví v Porubě máme nízké ceny na kadeřnictví. Prodlužování vlasů nabízíme clip in, keratin a další. Kadeřnictví Ostrava Poruba nabízí také vlasové proměny pro všechny slečny a dámy. Jako kadeřnictví Ostrava Poruba jsme dámské kadeřnictví, pánské kadeřnictví i dětské kadeřnictví. Najdete nás v Ostavě Porubě na ulici Slavíkova 6180. Na Ostravské dámské a dívčí kadeřnictví máme velmi nízké ceny a příjemné prostředí. Ne každé levné kadeřnictví nabízí vlosové proměny a svatební účesy jako my. Prodlužování vlasů probíhá nejlepšími technologickými postupy pro keratin, clip in a další. Nabízíme také dámský melír, barvení odrostů, barvení konečků a všechny druhy střihů. Dámské střihy, pánsk střihy i dětské střihy. Nyní jsme vyhlášeným kadeřnictvím Ostrava Poruba a vítáme všechny zákaznice co hledají dámské kadřnictví nebo dívčí kadeřnictví Ostrava Poruba. Tešíme se na Vaši návštěvu, pánské i dámské kadeřnictví Ostrava Poruba.

Copyright © Marie Pyšnová, všechna práva vyhrazena.
Created by Martin Pech

Nechte se hýčkat v mém salonu. Ostříhám a nabarvím  Vás dle moderních trendů za skvělé ceny a poradím, jak se o své vlasy správně starat.
Pro všechny služby používám kvalitní italskou kosmetiku Framesi. Ve svém salónku Vám nabízím:


Soutěže & reference

Za svou praxi jsem se účastnila a umístila na několika kadeřnických soutěžích a mnoha módních událostí. Jak se říká, zkušeností není nikdy dost! :)

  • Vizážistka ČT - (video)
  • Fashion designer Lukáš Šmíd
  • Módní časopis Tailor
  • Vlasová show na Fashion Crossroad 2012 - (video)
  • Expo Of Beauty
  • Matrix Colors
  • Kadeřnická soutěž Vítkov
  • Hlučín Hair Show
  • a další ...

kadeřnictví-poruba-ostravakadeřnictví-poruba-ostravakadeřnictví-poruba-ostravakadeřnictví-poruba-ostrava

 

 

Certifikáty

Průběžně absolvuji školení českých i zahraničních vlasových designerů týkající se nejnovějších trendů, technologií, barev, abychom měli ty nejlepší výsledky!

kadeřnictví-poruba-ostrava kadeřnictví-poruba-ostrava kadeřnictví-poruba-ostrava kadeřnictví-poruba-ostrava kadeřnictví-poruba-ostrava kadeřnictví-poruba-ostrava kadeřnictví-poruba-ostrava kadeřnictví-poruba-ostrava

 

Jen kvalitní přípravky pro Vaše vlasy

kadernictvi-framesi